Haberler

Piyasa Gelişmeleri

Retürk Seminerleri Devam Ediyor

  • ana-05

Retürk Kariyer Günleri’nde gençlerle

Birçok üniversite ile birlikte gerçekleştirdiği işbirlikleriyle gayrimenkul sektöründe eğitimli, profesyonel emlakçıların yaygınlığının artması için çalışmalar yürüten RETÜRK bu kez AREL Üniversitesi’nin Sefaköy yerleşkesinde gerçekleştirdiği “Kariyer Günleri”ne katılarak öğrencilerle buluştu.

Farklı sektörlerden birçok saygın markanın katılım sağladığı etkinlikte RETÜRK standı oldukça ilgi gördü. Öğrencilerin RETÜRK’e staj ve iş başvurularında bulundukları etkinlik kapsamında çeşitli tanıtım ve seminerler de düzenlendi.

Etkinliğin ilk semineri RETÜRK Yönetim Kurulu Başkanı Aşkın ÇINAR’ın katılımıyla gerçekleşti. “Markalaşma ve Girişimcilik” konusunda öğrencileri bilgilendiren ÇINAR, franchising sisteminin avantajlarından bahsederek, artık günümüzde kazanmak için sadece çalışmanın yeterli olmadığını beraberinde fark yaratmak gerektiğinin de altını çizdi. Öğrencilerin sorularını da yanıtlayan ÇINAR, kurumsallığın, profesyonelliğin ve en çok da güvenilir olmanın başarının ilk adımları olduğunu vurguladı.