Retürk Franchising Sistemi

Retürk Franchising Sistemi ve Avantajları

Retürk Franchising Sistemi


Retürk Franchising Sistemi

Gayrimenkul Sektöründe RETÜRK Acentesi olmanın tam zamanı

RETÜRK sektöre yepyeni bir sistem ve yöntem getirerek, emlak müşterilerinin beklentilerini uluslararası standartta karşılayacak bir franchising sistemi yarattı.
RETÜRK, dinamik, hızla büyüyen bu sektörde kurumsal olarak yer alabilen, gelişime, yeniliğe açık yöneticilik vasfına sahip girişimcilerle büyüyor. Her türlü teknolojik ve lojistik alt yapı ile desteklenen ofisler bölgelerinde ve projelerinde tercih edilen kurumların başında geliyor.

Hedefleri ve iş hayatından beklentileri yüksek olan bölge temsilcileri başarılarını ve iş kapasitelerini her geçen gün zirveye taşıyorlar. RETÜRK’te bölge temsilcileri kısa sürede başarıyı yakalıyor ve yatırımlarını kazanca dönüştürüyorlar.

RETÜRK FRANCHISING SİSTEMİNE KATILMAK İÇİN 10 NEDENİNİZ VAR !

1- Türkiye’nin Markası

RETÜRK yüzde 100 Türkiye’nin markasıdır. RETÜRK markasının bu özelliği temsilciliklere emlakçılık sektöründe,Türkiye’nin şartlarına göre davranma esnekliği kazandırmaktadır. RETÜRK Genel Müdürlüğünün ana hedefi RETÜRK’ün tüm dünyada “güvenilir, güçlü ve deneyimli” bir marka olarak bilinirliğini sağlamaktır.

2- Kurumsal Kimlik

Çağımızda kurumların ayakta kalabilmesinin ön koşulunun markalaşmak ve kurumsal alt ve üst yapıya kavuşmak olduğunu düşünüyoruz. RETÜRK kurumsal yapısı, tüm kurumsal kimlik kılavuzları eşliğinde temsilciliklere sunulmaktadır.

3-Eğitim Desteği

RETÜRK Genel Müdürlük Eğitim Birimi RETÜRK Eğitimlerini 4 ana başlıkta toplamıştır;

  • BROKER EĞİTİMİ
  • FİS ASİSTANLARI EĞİTİMİ
  • TEMEL SATIŞ EĞİTİMİ
  • YERİNDE EĞİTİMLER

4- Oryantasyon Desteği

RETÜRK tarafından açılış aşamasındaki ilk 5 iş günü yerinde veya uzaktan Oryantasyon Desteği verilir.

5-Hukuki Danışmanlık

RETÜRK’ün 20 yıllık deneyimiyle hazırlanan tüm Hukuki dokümanlar RETÜRK acentelerine teslim edilmektedir. RETÜRK acenteleri, üçüncü kişilerle yaptıkları her türlü işlemi sözleşmeler aracılığı ile belgelendirdiği takdirde kendini hukuken de korumaktadır.

6-Özel Proje Danışmanlığı

RETÜRK Genel Müdürlük’te yapılandırılan RETÜRK Özel Projeler Birimi, acentelerin yüksek cirolu projelerine ücretsiz teknik danışmanlık sağlar.

7-Teknoloji Desteği

RETÜRK kurumsal yayınını www.returk.com.tr sitesi üzerinden yapmaktadır. Sitenin ardında tüm RETÜRK temsilcilikleri ve dolayısıyla çalışanlarına açık bir emlak yazılımı bulunmaktadır. RETÜRK acenteleri bu yazılım sayesinde müşteri ilişkileri yönetimini, ekip yönetimini ve portföy pazarlama faaliyetlerini yapabilmektedirler.

8-Stratejik Ortaklıklar

RETÜRK temsilcilikleri ve dolayısıyla temsilciliklerin müşterileri, RETÜRK Genel Müdürlük ile finansal kuruluşlar, medya kuruluşları, sigorta kurumları ve nakliye şirketleri arasında imzalanan protokoller sayesinde kredi, sigorta,ilan/reklam ve taşıma kolaylıklarından faydalanabilirler.

9-Network Desteği

RETÜRK sisteminde bulunan tüm ofisler büyük bir NetWork ağı oluşturarak, yeni Portfoy alımını ve var olan Portfoyun satışını kolaylaştırırlar.

10-Bölge Koruması

Özellikle emlak franchising sistemlerinde karşılaşılan en ciddi sorunun, birbirine fiziken çok yakın yerlerde birden fazla acentelik verilmesi olduğunu düşünüyoruz. RETÜRK sisteminde birbirine yakın acentelikler oluşturulmamaktadır.