HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Retürk Gayrimenkul Franchise Sistemi Hakkında

RETÜRK HAKKINDA

 

Emlakçılıkta Evrensel Değerler

1994 yılında İstanbul’da kurulan RETÜRK Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlık, 2006 yılı başından itibaren franchising sistemi ile il, ilçe ve bölge bazında temsilcilikler veren, temsilciliklerini belirlediği kurallara uygun olarak bir çatı altında toplayan, Türkiye genelinde hizmet sağlayan deneyimli ve güçlü bir gayrimenkul danışmanlığı organizasyonudur.

2003 yılında franchise sisteminin altyapısını oluşturmaya başlayan RETÜRK, 2006 yılından itibaren Türkiye genelinde franchising veriyor. “Emlakçılıkta Evrensel Değerler” ilkesiyle kısa zamanda gayrimenkul sektörünün lider markalarından biri haline gelen RETÜRK, franchising sistemi ile acentelerine, acente sahiplerine ve gayrimenkul danışmanlarına doğru destek ve hizmetlerini doğru zamanda vererek, gayrimenkul danışmanlığı mesleğinin güvenilir sınırlar içerisinde yapılmasını sağlamaktadır.

Acentelerinin %100 müşteri memnuniyetini sağlayarak hizmet vermesi için gerekli tüm donanımı edinmelerinde, hızla büyüyen gayrimenkul sektöründe yerlerini alabilmelerinde öncülük eden RETÜRK, sektörel akademik eğitimlerle de bilgili ve profesyonel gayrimenkul danışmanları yetiştirmektedir. Her türlü teknolojik ve lojistik alt yapı ile desteklenen ofisler bölgelerinde tercih edilen kurumların başında gelmektedir. Vizyonu geniş, hedefleri yüksek olan ofisler başarılarını ve iş kapasitelerini her geçen gün zirveye taşımaktadır.

Güven+Deneyim+Vizyon’a davet

RETÜRK Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlık’ın franchising sisteminin temelinde güven, deneyim ve vizyon sahibi olmak ilkeleri yatmaktadır. Bu paydada birleştiği acenteleriyle müşterilerinin her türlü gayrimenkul ihtiyacına çözüm ortağı olmayı amaçlayan RETÜRK, yenilikçi, eğitimli, profesyonel gayrimenkul danışmanları kadrosuyla kaliteli hizmetin tek adresi olarak gösterilmektedir.

Franchise ağını her geçen gün genişleten RETÜRK, kendi işini kurmak, kendi işinin patronu olmak isteyen, hedefleri ve iş hayatından beklentileri yüksek girişimcileri RETÜRK çatısı altına davet ediyor. Minimum sermaye ile bol kazanç sağlanan gayrimenkul sektöründe temsilcilikleri her geçen gün artan RETÜRK’teki yerinizi ayırtın, kazanan siz olun…

RETÜRK

Türkiye’nin markası RETÜRK’ün seçkin acentelerinden biri olma ayrıcalığını siz de yaşayın.


Portföylerimiz

;